Państwa akceptacja i opinia o naszej pracy jest wyznacznikiem kierunku naszych działań, które mają Państwu zagwarantować pełną opiekę. Zebraliśmy i ciągle poszerzamy grono najlepszych specjalistów i doradców, którzy Państwu oferują profesjonalne wsparcie, pomoc na każdym etapie uruchomienia i prowadzenia działalności gastronomicznej.

W momencie podjęcia decyzji o powołaniu własnego biznesu gastronomicznego trzeba pomyśleć jak dobrać wyposażenie do własnej kuchni? Jakie urządzenia gastronomiczne, sprzęty, meble należy skompletować do profesjonalnej restauracji. Właśnie w tym celu potrzebny jest nam projekt technologii, który jasno określa miejsce i rodzaj urządzeń.

Pierwszy krok mamy za sobą: zatem szukamy firmy która będzie naszym doradcą z najlepszym jakościowo sprzętem gastronomicznym w swojej ofercie i doświadczonymi specjalistami.
Krok drugi: rozplanowanie przestrzeni zaplecza kuchennego. Jest to niezbędne do odpowiedniego rozmieszczenia wyposażenia gastronomicznego i wykorzystania całej powierzchni użytkowej. Jeżeli nie mają Państwo projektu technologicznego zachęcamy do kontaktu z doradcami ImperiumGastroTech: przy współpracy i realizacji z naszą firmą, tego typu projekt otrzymują Państwo gratis.

Krok trzeci: zgodnie z produkcją która będzie wykonywana dobór urządzeń oraz mebli ze stali nierdzewnej. To nasze menu jest bazą urządzeń, sprzętów i mebli naszej kuchni: w pierwszym etapie dobieramy alternatywnie. Podejmujemy decyzję w oparciu o posiadane żródła zasilania czy kuchnia będzie oparta na urządzeniach elektrycznych czy gazowych? Wiemy, że najlepiej sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej: proste w utrzymaniu czystości, trwałe w wykonaniu, zgodne z normami. Najważniejsze że Państwo podejmujecie decyzje otrzymując od nas kilka alternatywnych propozycji.

Krok czwarty: dobór urządzeń gastronomicznych, które będą wspomagały naszą produkcję. Głównie myślimy o rozwiązaniach potrzebnych do : magazynowani, transportu, obróbki termicznej trwałej, sprzedaży na wynos itd..To oznacza że decydujemy o tym jak znacznie skrócić czas przygotowania i usprawniających pracę w zapleczu kuchennym, w tym momencie uwzględniamy ważny czynnik jakim jest zespół z którym będziecie Państwo pracować. Nie musicie Państwo zdawać sobie na tym etapie sprawy z dostępności nowych rozwiązań, dlatego bezpośredni kontaktu z naszym doradcą zaoszczędzi Państwa czas.W trakcie spotkania będziemy dużo pytać, ale to co w wyniku zgromadzonej wiedzy przełoży się na proponowane rozwiązania najbardziej praktyczne i najczęściej stosowane będzie rekompensatą za poświęcony nam czas.
Krok piąty: dobór wyposażenia drobnego, ponieważ oferta jest bardzo szeroka tu również przygotowujemy ofertę alternatywną. Na drobne wyposażenie składają się ? Garnki, patelnie, pojemniki GN, przybory kuchenne i stołowe itp. Oferowane wyposażenie uwzględnia wszystkie przekazane przez Państwa wskazówki i zaplanowane menu.