IMPERIUMGASTROTECHPOLSKA
Twój partner w biznesie

Od 1997 pracujemy na rynku gastronomicznym , w pierwszych 2 latach działalności zajmowaliśmy się głównie serwisem urządzeń. Od 3 roku naszej działalności wspieramy małe i duże projekty gastronomiczne naszych Klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Ciągle budujemy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych doradców , ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy indywidualne podejście do każdego Klienta dlatego rozumiemy potrzebę sukcesu każdego opracowywanego projektu, dlatego nie tylko doradzamy, lecz przede wszystkim wspieramy, współpracujemy i budujemy biznesowe relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt naszych Partnerów – Producentów i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo oraz profesjonalizm od pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii.

Chcemy zawsze naszą pasję i zaangażowanie przekazać naszym Klientom od naszego pierwszego spotkania poprzez cały okres realizacji projektu .Uruchomienie biznesu to pierwszy etap naszej współpracy , pracujemy z Klientami przez lata coraz lepiej poznając ich preferencje. We współpracy z najlepszymi specjalistami naszych Producentów dobieramy najbardziej właściwe urządzenia gastronomiczne , proponujemy produkty renomowanych światowych marek , ale również produkty ekonomiczne jeżeli biznes naszego klienta takiego rozwiązania wymaga . Chętnie się dzielimy naszym doświadczeniem i zdobywaną wiedzą.

Codzienna praca z Klientem skupia się na tym, żeby móc zaproponować naszym Klientom wsparcie kompleksowe. Przed zaproponowaniem jakiegokolwiek rozwiązania bardzo uważnie słuchamy naszych Klientów , aby się dowiedzieć jakie mają potrzeby i w oparciu o zgromadzoną wiedzę proponujemy kilka alternatywnych rozwiązań , właśnie dlatego jesteśmy niezawodnym partnerem biznesowym w gastronomii.

HISTORIA FIRMY

  • 1997 Powstanie firmy Gastro-Tech Lubin, w latach 1997-1999 świadczenie usług serwisowych urządzeń gastronomicznych
  • Od roku 2000 Gastro-Tech Lubin podpisuje swoje pierwsze Umowy Dystrybucyjne i rozpoczyna działalność handlową
  • W latach 2000-2012 powstają Przedstawicielstwa w takich miastach jak :
  • Warszawa ,Wrocław , Sopot , Grudziądz .
  • W roku 2012 otwarcie Oddziału w Międzyzdrojach
  • W styczniu 2016 otwarcie Oddziału Warszawa , oraz zmiana nazwy firmy na IMPERIUMGASTROTECH Jan Grzeliński